Wyzwanie. Przygoda. Jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

Rezerwuj
Previous Next

Gra

Jeśli masz ochotę na zabawną, a jednocześnie mrożącą krew w żyłach przygodę, jesteś teraz we właściwym miejscu! AdventureRooms.ch, szwajcarska firma oferująca gry ucieczki, teraz w Polsce!

Już od lipca 2015r., wszyscy kochający przygodę, mają okazję doświadczyć czegoś niepowtarzalnego we Wrocławiu, w centrum miasta, w pobliżu Placu Kościuszki i Renomy. Jesteśmy otwarci od 10:00 do 22:00 codziennie dla wszystkich tych, którzy wierzą, że życie ma być zabawą!

Spróbuj doświadczenia z pierwszej ręki, jak żadne inne wcześniej. Będziesz w centrum przygody, będziesz musiał znaleźć wskazówki i pokonać niespodziewane sytuacje. Ale to nie jest gra komputerowa, ani książka lub wirtualna rzeczywistość. To wszystko prawda, i będziesz bohaterem

Rezerwacja i cennik

Należy wpłacić 50 zł zaliczki, a pozostałą część uregulować gotówką na miejscu.

LOCKED IN A ROOM

Where are you? Why are you here ? You have to find the exit, open the door and escape. But it will not be easy

YOU ONLY HAVE 60 MINUTES

Time will surely run fast and adrenalin will flow through your veins as you try to escape

FIND THE CLUES

They are all around you, but it will not be easy to spot them. Look around, do not overlook any detail, think about the possible usage of each object

TEAM PLAY

Join forces, leverage the capabilities of each of you, plan your activities. Think you can do this all alone? Think again as you will have no hope

Gift voucher

Oferujemy kupony upominkowy na gry w AdventureRooms Poland w eleganckich drewnianych pudełeczkach z tajemniczym zamknięciem. Będzie to z pewnością oryginalny prezent dla kogoś, kto jest miłośnikiem trudnych łamigłówek i przygód. Prosimy o zamawianie kupony upominkowy poprzez naszą stronę internetową. Skontaktujemy się z Tobą mailowo.

2 osóby 180 złotych
3 osóby 190 złotych
4 osóby 200 złotych
5 osóby 215 złotych
6 osóby 250 złotych

FAQ

The Adventure Rooms to “gry escape w świecie rzeczywistym” dla grup. Głównym założeniem jest to, że drużyna musi rozwiązać różnorodne zagadki, aby wydostać się z pokoju, którego drzwi są zamknięte i to zaledwie w ciągu 60 minut. Aby to zrobić, uczestnicy nie powinni używać siły, ale własnych umiejętności i sprytu.
To niesamowita i pełna wyzwań gra, która wymaga poszukiwania wskazówek, kodów, kluczy i używania różnych przedmiotów w niespotykany sposób. Zaledwie około 30% drużynom udaje się uciec. Ale bez wątpienia, wszyscy uczestnicy bawią się doskonale i odczuwają satysfakcję z podjętego wyzwania.
Przy standardowej rezerwacji, masz 60 minut na ucieczkę. Wprowadzenie zajmie około 10 minut, a po skończonej grze będziemy mieli trochę czasu na rozmowę, zrobienie zdjęcia grupy i pożegnanie się. Wyjście z Adventure Rooms nastąpi najpóźniej do 90minut od czasu zarezerwowanego przez Ciebie.
Pojedynek składa się z dwóch rund, każda z nich trwa 30 minut. Dwie drużyny współzawodniczą ze sobą w tym samym czasie. W połowie gry przewidziana jest 10-minutowa przerwa. Tyle samo czasu zajmie też wprowadzenie do gry i uspokojenie emocji po skończonej zabawie. Zazwyczaj rywalizacja grup trwa około dwóch godzin.
Rezerwacja możliwa jest wyłącznie drogą internetową. Skorzystaj z naszego kalendarza rezerwacji tutaj:
Prosimy o odnalezienie linku Odwołaj/ zmień rezerwację, który znajduje się w e-mailu potwierdzającym rezerwację, wysłanym przez Adventure Rooms Poland (w dolnej części e-maila) i użycia go do zmiany daty lub odwołania rezerwacji. Możliwe jest to najpóźniej 24 godziny przed umówioną wizytą u nas.
Wprowadzenie do gry odbywa się w języku polskim lub angielskim, zgodnie z życzeniem grupy. Nie ma znaczenia w jakim języku mówisz podczas gry.
Zalecamy, aby dzieci w wieku 10 lat bądź starsze grały samodzielnie, bez obecności osób dorosłych. Natomiast młodsze dzieci mogą uczestniczyć w zabawie ze swoimi rodzinami.
Najlepiej zaledwie 5 minut wcześniej przed umówioną godziną. Drzwi są zamknięte między wizytami i podczas nich. Prosimy o nie spóźnianie się: aby uniknąć długiego czasu oczekiwania na rozpoczęcie gry przez kolejną drużynę, będziemy musieli ograniczyć czas Twojej gry w przypadku gdy spóźnienie przekroczy 10 minut.
Anulacja rezerwacji nastąpi po 30 minutach bez możliwości zwrotu pieniędzy.
Gra nie jest fizycznie męcząca, aczkolwiek wymaga odrobiny chodzenia, wstawania, schylania się i przeszukiwania. Załóż coś, w czym czujesz się wygodnie. Zalecamy płaskie obuwie.